4B SPOTYKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W JODŁÓWCE TUCHOWSKIEJ

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 12 grudzień 2022 adminwww

1 grudnia kl 4b udała się na dwudniową wycieczkę integracyjną do Domu Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej. Już w pierwszym dniu pobytu, naszych uczniów spotkała sympatyczna niespodzianka, którą była wizyta św Mikołaja. Tradycyjnie, każde dziecko otrzymało upominek. Nie była to jedyna atrakcja, gdyż jeszcze tego samego dnia uczniowie udali się na wieczór filmowy. Kolejny dzień również, obfitował w różnego rodzaju zajęcia integracyjne. Pierwsze z nich to zajęcia w mydlarni, gdzie każdy stworzył swoje mydełko o wyjątkowym zapachu, wyglądzie oraz kolorze. Następnie rozpoczęła się rywalizacja sportowo - sprawnościowa na podłodze interaktywnej, gdzie rozegrano m.in. turniej piłki nożnej, a w kolejnej części rywalizacja przeniosła się na stoły bilardowe, plansze szachowe, na stół do cymbergaja, piłkarzyki stołowe i wiele innych. Ten pełen wrażeń pobyt w Jodłówce Tuchowskiej zakończyły zajęcia na siłowni.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij tutaj